FERIE ZIMOWE - jak je spędzić?

Jeśli masz dzieci:
Nie jest wielką sztuką spędzić dodatkowy czas wolny w mniej lub bardziej aktywny sposób. Wszystko zależy oczywiście od tego ile czasu i jakie możliwości finansowe posiadamy. Wyjazd na narty lub - dla odmiany - w ciepłe kraje, a nawet spokojny wypoczynek z książką na kanapie - to wszystko jest całkiem atrakcyjnym sposobem na spędzenie czasu. I nic w tym złego, każdy potrzebuje odpoczynku dla ciała i umysłu.

Jeśli wytchnienie polega na aktywnym wypoczynku i ruchu na świeżym powietrzu to jeszcze jest dobrze. Ciało się wzmacnia, mózg dotlenia, nabierasz sił na dłuższy czas przed kolejnym urlopem. Optymalne jest, kiedy łączysz aktywny wypoczynek z umysłowym. Jeśli jednak spędzasz więcej czasu po prostu na kanapie - przed telewizorem lub na portalu społecznościowym to zwykłe marnowanie czasu.

 

Jeśli nie masz dzieci:
Być może ferie w ogóle Cię nie dotyczą - pracujesz jak zwykle. Ale nawet wtedy pomyśl, czy nie warto zmienić czegoś w swoim życiu?
To dobra okazja, dużo lepsza niż Nowy Rok, bo dni są już dłuższe i większa ilość światła korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i utrzymywanie motywacji.
I nie chodzi tu tylko o zdobycie nowych umiejętności - przede wszystkim o nowe środowisko i nowe znajomości, a te potrafią wiele zmienić!

 

Życzymy jednak wszystkim, aby nie tylko ferie ale każdy dzień w roku dawał Wam siłę i motywację to osiągania własnych celów! 

do góry
Wykonanie: feb.net.pl Oprogramowanie: Shoper
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl